top of page

Burcu Erdoğan İnce Kimdir?

WhatsApp Image 2020-10-29 at 17.04_edite
WhatsApp Image 2020-10-29 at 17.04_edite

Burcu Erdoğan İnce Kimdir?

2014 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden mezun oldu. Şuan ise Erdoğan beslenme ve danışmanlık merkezinde kurucu diyetisyen olarak görev yapmaktadır.

Üniversite eğitim süresince; kalori diyet merkezi, yakın doğu üniversite hasta hanesi, Antalya eğitim ve araştırma hasta hanesinde stajlarını tamamladı.

İnsan psikolojisini anlamak hayatının her noktasında ilgi alanı olup başta yeme bozukluklarında diyetisyen & psikolog yaklaşımı üzerine bir çok eğitimi başarıyla tamamlayıp sertifikalar almaya hak kazanmıştır.                       

Alanını sınırlı tutmamakla beraber bir çok hastalık üzerine tıbbi beslenme tedavilerinde güncel yaklaşımlar olmak üzere birçok kurs ve eğitimlere katıldı.

2014-2015 yıllarında Düztepe elif eczanesinde beslenme danışmanlığı ,aynı dönem aydın essi grubu beslenme danışmanlığı, 2015-2017 yıllarında Mediantep tıp merkezi  diyet polikliniği kurucu diyetisyen olarak çalışmış Burcu Erdoğan İnce; kurumsal beslenme danışmanlığı, hasta tedavi ve eğitimi alanlarında görev almıştır.

Şimdi ise binlerce hayata dokunmak için ilk günkü heyecanla kendi klinikleri  Kumluca ve Elmalıda   danışanlarına hizmet vermektedir.

Citrus Fruits
bottom of page