top of page

Teslimat ve İade Koşulları

Bu bölüm, hizmet sözleşmesinin bir parçasıdır. Mesafeli hizmet sözleşmesi buradan okuyabilirsiniz.

 

Diyet programları size teslim edilmeden önce sipariş iptali gerçekleştirebilir ve ödemenizi geri alabilirsiniz. Sipariş iptali için 0538 429 01 84 nolu telefon numaramızdan mesai saatleri içinde ulaşın ve siparişi iptal etmek istediğinizi iletin. Bu şekilde diyet listenizi size iletme işlemini durdurabiliriz. Ardından dyt.burcu.erdogan.ince07@gmail.com adresimize e-posta ile kullanıcı adı, soyadınızı, paket adı, ve diyet paketini hangi günde aldığı tarihi belirterek sipariş iptalini istediğinizi iletiniz.

 

Diyet listeniz elektronik ortamda size teslim edildikten sonra iptal/iade işlemi yapılmıyor.

Sipariş teslim süreçleri ile ilgili www.burcuerdoganince.com web sitesinin kayıtları geçerlidir.

www.burcuerdoganince.com web sitesinde alınan yüz yüze randevu, online randevu, ve etkinlikler dijital ortam üzerinden kredi kartı veya havale/EFT ile gerçekleştirilecektir satın alındıktan sonra 2 saat içerisinde işleme alınıp alıcıya geri dönüş sağlanmaktadır ve kargo ile teslimat olmayacaktır.

 

Yüz yüze randevu, online randevu, ve etkinlikler siparişlerimiz kargo ile satış teslimatı yoktur.

Yüz yüze randevu, online randevu, ve etkinlikler siparişimiz dijital üzerinden işlem alınmaktadır. ​​​​​

Online mağaza size teslim edilmeden önce sipariş iptali gerçekleştirebilir ve ödemenizi geri alabilirsiniz. Sipariş iptali için 0538 429 01 84 nolu telefon numaramızdan mesai saatleri içinde ulaşın ve siparişi iptal etmek istediğinizi iletin. Bu şekilde online mağazadan alınan ürünleri Ardından dyt.burcu.erdogan.ince07@gmail.com adresimize e-posta ile kullanıcı adı, soyadınızı, ürün adı, ürün cinsi ve ürün fiyatı hangi günde aldığı tarihi belirterek sipariş iptalini istediğinizi iletiniz.

Online mağaza kargo aracı ortamda size teslim edildikten sonra iptal/iade işlemi 5 gün iş günü geçerse yapılmayacaktır.

Sipariş teslim süreçleri ile ilgili www.burcuerdoganince.com web sitesinin kayıtları geçerlidir.

www.burcuerdoganince.com web sitesinde alınan online mağaza ürünleri kargo aracı ortam üzerinden kredi kartı veya havale/EFT ile gerçekleştirilecektir satın alındıktan sonra 12 saat gün içerisinde işleme alınıp alıcıya geri dönüş sağlanmaktadır ve kargo ile teslimat gerçekleşmektedir.

Online mağaza ürünlerinde siparişlerimiz kargo ile satış teslimatı vardır.

Online mağaza siparişimiz fiziksel üzerinden işlem alınmaktadır.

bottom of page